Voorspellingen Tomaris
Ben jij Tomaris? Log hier in om te voorspellen!
KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Morgen 20:00
|
Achilles Veen
|
- |
Harkemase Boys
|
0 - 2 | |||
DOVO
|
- |
Scheveningen
|
2 - 1 | ||||
DVS '33
|
- |
OJC Rosmalen
|
2 - 1 | ||||
Elinkwijk
|
- |
d'Olde Veste'54
|
2 - 1 | ||||
FC De Bilt
|
- |
vv Eemdijk
|
1 - 2 | ||||
FC Rijnvogels
|
- |
Forum Sport
|
2 - 0 | ||||
Goes
|
- |
USV Hercules
|
1 - 2 | ||||
HBC
|
- |
Kolping Boys
|
2 - 1 | ||||
HSV Hoek
|
- |
SDC Putten
|
2 - 1 | ||||
SV Huizen
|
- |
Excelsior Maassluis
|
0 - 1 | ||||
Kloetinge
|
- |
Quick '20
|
2 - 1 | ||||
Kozakken Boys
|
- |
VVSB
|
2 - 1 | ||||
Rohda Raalte
|
- |
Sportlust '46
|
0 - 1 | ||||
VV Smitshoek
|
- |
FC Lisse
|
1 - 2 | ||||
SteDoCo
|
- |
IJsselmeervogels
|
1 - 2 | ||||
Mekkaoui | Beers | ||||||
Meerssen
|
- |
SC Genemuiden
|
2 - 1 | ||||
sv Poortugaal
|
- |
ONS Sneek
|
1 - 2 | ||||
TEC
|
- |
SV Urk
|
2 - 1 | ||||
Morgen 20:30
|
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Laar
|
2 - 1 | |||
wo 20:00
|
ADO '20
|
- |
DAW Schaijk
|
2 - 1 | |||
ASWH
|
- |
SVBO
|
2 - 1 | ||||
Capelle
|
- |
HSC '21
|
1 - 2 | ||||
EVV
|
- |
Zwaluw VFC
|
2 - 1 | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
RKAVV
|
2 - 1 | ||||
FC Winterswijk
|
- |
Blauw Wit '34
|
1 - 2 | ||||
Gemert
|
- |
Excelsior'31
|
1 - 2 | ||||
VV Heerjansdam
|
- |
Blauw Geel '38
|
1 - 2 | ||||
Hollandia
|
- |
UDI'19/CSU
|
2 - 0 | ||||
Juliana '31
|
- |
Geldrop
|
1 - 1 | ||||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
2 - 1 | ||||
RKVV DEM
|
- |
Ajax (amateurs)
|
1 - 2 | ||||
De Waard | Ondaan | ||||||
S.V. TOGB
|
- |
Noordwijk
|
1 - 3 | ||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 12:10
|
Australië
(C)
|
- |
Bahrein
(C)
|
2 - 0 | |||
do 12:35
|
Japan
(C)
|
- |
China
(C)
|
2 - 0 | |||
do 13:00
|
Zuid-Korea
(B)
|
- |
Palestina
(B)
|
2 - 0 | |||
do 16:00
|
Oezbekistan
(A)
|
- |
Noord-Korea
(A)
|
2 - 1 | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
Azerbeidzjan
(1)
|
- |
Zweden
(1)
|
0 - 2 | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
Iran
(A)
|
- |
Kirgizië
(A)
|
2 - 0 | |||
Qatar
(A)
|
- |
VAE
(A)
|
2 - 1 | ||||
Irak
(B)
|
- |
Oman
(B)
|
2 - 1 | ||||
do 20:00
|
Jordanië
(B)
|
- |
Koeweit
(B)
|
1 - 0 | |||
Saoedi-Arabië
(C)
|
- |
Indonesië
(C)
|
2 - 0 | ||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Portugal
(1)
|
- |
Kroatië
(1)
|
2 - 1 | |||
Schotland
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
2 - 1 | ||||
Servië
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
0 - 2 | ||||
Denemarken
(4)
|
- |
Zwitserland
(4)
|
1 - 1 | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Estland
(1)
|
- |
Slowakije
(1)
|
0 - 3 | |||
Noord Ierland
(3)
|
- |
Luxemburg
(3)
|
2 - 1 | ||||
Wit Rusland
(3)
|
- |
Bulgarije
(3)
|
1 - 2 | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
San Marino
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
1 - 2 | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 22:00
|
Bolivia
|
- |
Venezuela
|
1 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 00:00
|
Cook Eilanden
|
- |
Tonga
|
1 - 1 | |||
Amerikaans Samoa
|
- |
Samoa
|
2 - 1 | ||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 02:00
|
Argentinië
|
- |
Chili
|
2 - 0 | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 16:00
|
Kazachstan
(3)
|
- |
Noorwegen
(3)
|
0 - 2 | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:00
|
Litouwen
(2)
|
- |
Cyprus
(2)
|
2 - 0 | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Frankrijk
(2)
|
- |
Italië
(2)
|
2 - 1 | |||
België
(2)
|
- |
Israël
(2)
|
2 - 0 | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Slovenië
(3)
|
- |
Oostenrijk
(3)
|
1 - 2 | |||
Wales
(4)
|
- |
Turkije
(4)
|
1 - 2 | ||||
IJsland
(4)
|
- |
Montenegro
(4)
|
2 - 0 | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Kosovo
(2)
|
- |
Roemenië
(2)
|
1 - 2 | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 01:30
|
Uruguay
|
- |
Paraguay
|
2 - 0 | |||
za 03:00
|
Brazilië
|
- |
Ecuador
|
2 - 1 | |||
za 03:30
|
Peru
|
- |
Colombia
|
1 - 2 | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Faröer Eilanden
(4)
|
- |
Noord Macedonië
(4)
|
0 - 2 | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Georgië
(1)
|
- |
Tsjechië
(1)
|
1 - 2 | |||
Ierland
(2)
|
- |
Engeland
(2)
|
1 - 2 | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Armenië
(4)
|
- |
Letland
(4)
|
1 - 1 | |||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Moldavië
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
2 - 0 | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Nederland
(3)
|
- |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
2 - 0 | |||
Duitsland
(3)
|
- |
Hongarije
(3)
|
2 - 0 | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Oekraïne
(1)
|
- |
Albanië
(1)
|
2 - 1 | |||
Griekenland
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
2 - 1 | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Luxemburg
(3)
|
- |
Wit Rusland
(3)
|
2 - 1 | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Denemarken
(4)
|
- |
Servië
(4)
|
2 - 1 | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Slowakije
(1)
|
- |
Azerbeidzjan
(1)
|
2 - 0 | |||
Bulgarije
(3)
|
- |
Noord Ierland
(3)
|
2 - 1 | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Gibraltar
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
1 - 1 | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Kroatië
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
2 - 0 | |||
Portugal
(1)
|
- |
Schotland
(1)
|
3 - 0 | ||||
Zwitserland
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
1 - 2 | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Zweden
(1)
|
- |
Estland
(1)
|
2 - 0 |