Voorspellingen kom
Ben jij kom ? Log hier in om te voorspellen!
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gisteren 21:00
|
Galatasaray
|
0 - 1 |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
1 - 1 |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
2 - 0 |
Malmö FF
|
- | ||||
Vandaag 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
- | |||
Vandaag 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
- | |||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
- | ||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
- | ||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
- | |||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
- | ||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
- | ||||
Morgen 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
- | |||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
- | ||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
- | ||||
Morgen 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
- | |||
Morgen 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
- | |||
Morgen 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
- | |||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
- | ||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
- | ||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
- | |||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
- | |||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
Katwijk
|
- | |||
za 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ACV
|
- | |||
Noordwijk
|
- |
De Treffers
|
- | ||||
Scheveningen
|
- |
GVVV
|
- | ||||
za 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
HHC Hardenberg
|
- | |||
Quick Boys
|
- |
Jong Almere City
|
- | ||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
- | ||||
Spakenburg
|
- |
Excelsior Maassluis
|
- | ||||
AFC
|
- |
ADO '20
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
- | |||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
- | ||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
- | ||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
- | ||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
- | |||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | |||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
- | |||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
- | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
- | |||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
Uitgesteld
-
|
Ajax
|
- | |||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
- |