Predictions nio de beste voorspeller
Are you nio de beste voorspeller? Log in here to predict!
Eerste Divisie 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Today 20:00
|
Jong AZ
|
- |
FC Dordrecht
|
||||
Jong PSV
|
- |
Telstar
|
|||||
Round total: 2 (2,355th) | |||||||
Champions League 2nd round - Play-offs |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 21:00
|
Galatasaray
|
- |
BSC Young Boys
|
||||
RB Salzburg
|
- |
Dinamo Kiev
|
|||||
Sparta Praag
|
- |
Malmö FF
|
|||||
Wed 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
||||
Wed 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
||||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
|||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
|||||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 19:30
|
Goes
|
- |
Kloetinge
|
||||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
||||
Eerste Divisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Fri 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
||||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
|||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
|||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
|||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
|||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
|||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
|||||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VVSB
|
||||
HSV Hoek
|
- |
ASWH
|
|||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
VV Smitshoek
|
|||||
Sat 15:00
|
Quick Den Haag
|
- |
Kozakken Boys
|
||||
Sat 15:30
|
OJC Rosmalen
|
- |
FC Rijnvogels
|
||||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
||||
Eerste Divisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
||||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:00
|
Meerssen
|
- |
SteDoCo
|
||||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
||||
Sat 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
||||
Sat 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
||||
Sun 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
||||
Derde Divisie B 3rd round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 14:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
UNA
|
||||
Gemert
|
- |
S.V. TOGB
|
|||||
Eredivisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 14:30
|
Feyenoord
|
- |
Ajax
|
||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
|||||
Sun 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
Eerste Divisie 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sun 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|