Voorspellingen werner198
Ben jij werner198? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 00:00
|
Tonga
|
1 - 1 |
Samoa
|
2 - 1 | 2 | ||
Ronde totaal: 2 (134e) | |||||||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
Cyprus
(2)
|
0 - 4 |
Kosovo
(2)
|
0 - 0 | 2 | ||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Israël
(2)
|
1 - 2 |
Italië
(2)
|
1 - 3 | 7 | ||
Frankrijk
(2)
|
2 - 0 |
België
(2)
|
2 - 0 | 10 | |||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Noorwegen
(3)
|
2 - 1 |
Oostenrijk
(3)
|
2 - 1 | 10 | ||
Slovenië
(3)
|
3 - 0 |
Kazachstan
(3)
|
2 - 0 | 7 | |||
Montenegro
(4)
|
1 - 2 |
Wales
(4)
|
1 - 3 | 7 | |||
Turkije
(4)
|
3 - 1 |
IJsland
(4)
|
1 - 0 | 5 | |||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Roemenië
(2)
|
3 - 1 |
Litouwen
(2)
|
2 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 55 (51e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Noord-Korea
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
||||
Indonesië
(C)
|
- |
Australië
(C)
|
|||||
China
(C)
|
- |
Saoedi-Arabië
(C)
|
|||||
Morgen 16:00
|
Kirgizië
(A)
|
- |
Oezbekistan
(A)
|
||||
Oman
(B)
|
- |
Zuid-Korea
(B)
|
|||||
Palestina
(B)
|
- |
Jordanië
(B)
|
|||||
Ronde totaal: 2 (134e) | |||||||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Letland
(4)
|
- |
Faröer Eilanden
(4)
|
||||
Ronde totaal: 55 (51e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
VAE
(A)
|
- |
Iran
(A)
|
||||
Bahrein
(C)
|
- |
Japan
(C)
|
|||||
Morgen 20:00
|
Koeweit
(B)
|
- |
Irak
(B)
|
||||
Ronde totaal: 2 (134e) | |||||||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Nederland
(3)
|
- |
Duitsland
(3)
|
||||
Hongarije
(3)
|
- |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
|||||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Tsjechië
(1)
|
- |
Oekraïne
(1)
|
||||
Albanië
(1)
|
- |
Georgië
(1)
|
|||||
Engeland
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
|||||
Ierland
(2)
|
- |
Griekenland
(2)
|
|||||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Noord Macedonië
(4)
|
- |
Armenië
(4)
|
||||
Nations League 2e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Andorra
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
||||
Ronde totaal: 55 (51e) | |||||||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 22:30
|
Colombia
|
- |
Argentinië
|
||||
Morgen 23:00
|
Chili
|
- |
Bolivia
|
||||
Ecuador
|
- |
Peru
|
|||||
wo 00:00
|
Venezuela
|
- |
Uruguay
|
||||
wo 02:30
|
Paraguay
|
- |
Brazilië
|
||||
Ronde totaal: 2 (134e) | |||||||
Jupiler Pro League 7e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
FCV Dender EH
|
- |
Standard Luik
|
||||
za 16:00
|
Cercle Brugge
|
- |
KRC Genk
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Twente
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
PSV
|
- |
NEC Nijmegen
|
|||||
Jupiler Pro League 7e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:15
|
KV Kortrijk
|
- |
Club Brugge
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
FC Groningen
|
- |
Feyenoord
|
||||
za 20:00
|
NAC Breda
|
- |
Fortuna Sittard
|
||||
Jupiler Pro League 7e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
RSC Anderlecht
|
- |
KVC Westerlo
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
AZ
|
- |
SC Heerenveen
|
||||
zo 12:15
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
Jupiler Pro League 7e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 13:30
|
Royal Antwerp FC
|
- |
Union St. Gilloise
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Ajax
|
Uitgesteld
-
|
FC Utrecht
|
||||
Willem II
|
- |
RKC Waalwijk
|
|||||
Jupiler Pro League 7e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
St. Truiden
|
- |
OH Leuven
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Heracles Almelo
|
- |
Almere City FC
|
||||
Jupiler Pro League 7e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Charleroi
|
- |
Beerschot VA
|
||||
zo 19:15
|
KAA Gent
|
- |
KV Mechelen
|