Voorspellingen de hilvarenbeekse Frenkie
Ben jij de hilvarenbeekse Frenkie? Log hier in om te voorspellen!
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:30
|
Cagliari
|
1 - 1 |
Como 1907
|
- | |||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong AZ
|
3 - 1 |
FC Dordrecht
|
- | |||
Jong PSV
|
0 - 2 |
Telstar
|
- | ||||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Hellas Verona
|
0 - 3 |
Juventus
|
- | |||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
4 - 3 |
Celta de Vigo
|
- | |||
Gisteren 19:00
|
RCD Mallorca
|
0 - 0 |
Sevilla FC
|
- | |||
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
SC Preußen Münster
|
0 - 5 |
VfB Stuttgart
|
- | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Galatasaray
|
0 - 1 |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
1 - 1 |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
2 - 0 |
Malmö FF
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:30
|
Rayo Vallecano
|
1 - 2 |
FC Barcelona
|
- | |||
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
FC Carl Zeiss Jena
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
Real Betis
|
Uitgesteld
-
|
Getafe CF
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
KAA Gent
|
- |
FK Partizan
|
||||
Istanbul Basaksehir
|
- |
Saint Patricks Athletic
|
|||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Valencia CF
|
||||
Real Valladolid
|
- |
CD Leganes
|
|||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
||||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
|||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Espanyol
|
||||
Real Sociedad
|
- |
Deportivo Alavés
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
FC Astana
|
- |
SK Brann
|
||||
Morgen 18:00
|
Zira FK
|
- |
Omonia Nicosia
|
||||
HJK Helsinki
|
- |
KÍ Klaksvík
|
|||||
Morgen 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
- |
FC Noah
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
||||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
|||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Girona FC
|
- |
CA Osasuna
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Paksi SE
|
- |
FK Mlada Boleslav
|
||||
Pafos FC
|
- |
CFR Cluj
|
|||||
Olimpija Ljubljana
|
- |
HNK Rijeka
|
|||||
Trabzonspor
|
- |
FC Sankt Gallen
|
|||||
Morgen 19:30
|
The New Saints FC
|
- |
FK Panevèžys
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
||||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
|||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
- |
Vitória SC
|
||||
Kilmarnock
|
- |
FC Kopenhagen
|
|||||
FC Santa Coloma
|
- |
Vikingur Reykjavik
|
|||||
Cercle Brugge
|
- |
Wisla Krakow
|
|||||
FC Drita
|
- |
Legia Warschau
|
|||||
Panathinaikos
|
- |
RC Lens
|
|||||
Morgen 20:15
|
NK Celje
|
- |
FC Pjoenik Jerevan
|
||||
NK Maribor
|
- |
Djurgårdens IF
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
BK Häcken
|
||||
Servette FC
|
- |
Chelsea
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
||||
Morgen 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
||||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
|||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
|||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Puskás Akadémia
|
- |
Fiorentina
|
||||
Real Betis
|
- |
Kryvbas Kryvy Rih
|
|||||
Larne FC
|
- |
Lincoln Red Imps
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
UD Las Palmas
|
- |
Real Madrid
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:30
|
Venezia FC
|
- |
Torino
|
||||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 19:30
|
Goes
|
- |
Kloetinge
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
||||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
|||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
|||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
|||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
|||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
|||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
|||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
KRC Genk
|
- |
KVC Westerlo
|
||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Olympique Lyon
|
- |
RC Strasbourg
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Internazionale
|
- |
Atalanta
|
||||
Championship 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 21:00
|
Luton Town
|
- |
Queens Park Rangers
|
||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Arsenal
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
||||
Championship 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Burnley
|
- |
Blackburn Rovers
|
||||
Coventry City
|
- |
Norwich City
|
|||||
Cardiff City
|
- |
Middlesbrough
|
|||||
Derde Divisie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
SV Urk
|
||||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
Katwijk
|
||||
Derde Divisie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
DOVO
|
- |
Rohda Raalte
|
||||
Excelsior'31
|
- |
vv Eemdijk
|
|||||
Harkemase Boys
|
- |
TEC
|
|||||
SC Genemuiden
|
- |
IJsselmeervogels
|
|||||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VVSB
|
||||
HSV Hoek
|
- |
ASWH
|
|||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
VV Smitshoek
|
|||||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ACV
|
||||
Noordwijk
|
- |
De Treffers
|
|||||
Scheveningen
|
- |
GVVV
|
|||||
Derde Divisie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
DVS '33
|
- |
HBC
|
||||
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Huizen
|
|||||
Sportlust '46
|
- |
USV Hercules
|
|||||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Quick Den Haag
|
- |
Kozakken Boys
|
||||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
HHC Hardenberg
|
||||
Quick Boys
|
- |
Jong Almere City
|
|||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
|||||
Spakenburg
|
- |
Excelsior Maassluis
|
|||||
AFC
|
- |
ADO '20
|
|||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
||||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
|||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
|||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
|||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
|||||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
OJC Rosmalen
|
- |
FC Rijnvogels
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
KV Mechelen
|
- |
Charleroi
|
||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Brentford
|
- |
Southampton FC
|
||||
Everton
|
- |
AFC Bournemouth
|
|||||
Ipswich Town
|
- |
Fulham
|
|||||
Leicester City
|
- |
Aston Villa
|
|||||
Nottingham Forest
|
- |
Wolverhampton W
|
|||||
Championship 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Derby County
|
- |
Bristol City
|
||||
Leeds United AFC
|
- |
Hull City
|
|||||
Millwall
|
- |
Sheffield Wednesday
|
|||||
Oxford United FC
|
- |
Preston North End
|
|||||
Plymouth Argyle
|
- |
Stoke City
|
|||||
Portsmouth FC
|
- |
Sunderland AFC
|
|||||
West Bromwich Albion
|
- |
Swansea City
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
Stade Brest 29
|
- |
AS Saint Etienne
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
FC Barcelona
|
- |
Real Valladolid
|
||||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Meerssen
|
- |
SteDoCo
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:15
|
Beerschot VA
|
- |
FCV Dender EH
|
||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
West Ham United
|
- |
Manchester City
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bologna
|
- |
Empoli
|
||||
Lecce
|
- |
Cagliari
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
Montpellier HSC
|
- |
FC Nantes
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Atlético Madrid
|
||||
za 19:15
|
Espanyol
|
- |
Rayo Vallecano
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
OH Leuven
|
- |
Standard Luik
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Lazio Roma
|
- |
AC Milan
|
||||
Napoli
|
- |
Parma
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
Toulouse FC
|
- |
Olympique Marseille
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:30
|
CD Leganes
|
- |
RCD Mallorca
|
||||
Valencia CF
|
- |
Villarreal CF
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 13:30
|
Club Brugge
|
- |
Cercle Brugge
|
||||
Derde Divisie B 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
UNA
|
||||
Gemert
|
- |
S.V. TOGB
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
Uitgesteld
-
|
Ajax
|
||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
|||||
Derde Divisie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
HSC '21
|
- |
Ajax (amateurs)
|
||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Chelsea
|
- |
Crystal Palace
|
||||
Newcastle United
|
- |
Tottenham Hotspur
|
|||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
AS Monaco
|
- |
RC Lens
|
||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
KAA Gent
|
- |
Royal Antwerp FC
|
||||
Championship 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:00
|
Sheffield United
|
- |
Watford FC
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Angers SCO
|
- |
OGC Nice
|
||||
Le Havre
|
- |
AJ Auxerre
|
|||||
Stade de Reims
|
- |
Stade Rennes
|
|||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Manchester United
|
- |
Liverpool
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
UD Las Palmas
|
||||
CA Osasuna
|
- |
Celta de Vigo
|
|||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Union St. Gilloise
|
- |
RSC Anderlecht
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
AC Monza
|
||||
Genoa
|
- |
Hellas Verona
|
|||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:00
|
Sevilla FC
|
- |
Girona FC
|
||||
Jupiler Pro League 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:15
|
KV Kortrijk
|
- |
St. Truiden
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:15
|
Getafe CF
|
- |
Real Sociedad
|
||||
Ligue 1 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Lille OSC
|
- |
Paris Saint-Germain
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Juventus
|
- |
AS Roma
|
||||
Udinese
|
- |
Como 1907
|
|||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 21:30
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|