Voorspellingen bal op het dak 123456789
Ben jij bal op het dak 123456789? Log hier in om te voorspellen!
KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 20:00
|
Achilles Veen
|
- |
Harkemase Boys
|
- | |||
DOVO
|
- |
Scheveningen
|
- | ||||
DVS '33
|
- |
OJC Rosmalen
|
- | ||||
Elinkwijk
|
- |
d'Olde Veste'54
|
- | ||||
FC De Bilt
|
- |
vv Eemdijk
|
- | ||||
FC Rijnvogels
|
- |
Forum Sport
|
- | ||||
Goes
|
- |
USV Hercules
|
- | ||||
HBC
|
- |
Kolping Boys
|
- | ||||
HSV Hoek
|
- |
SDC Putten
|
- | ||||
SV Huizen
|
- |
Excelsior Maassluis
|
- | ||||
Kloetinge
|
- |
Quick '20
|
- | ||||
Kozakken Boys
|
- |
VVSB
|
- | ||||
Rohda Raalte
|
- |
Sportlust '46
|
- | ||||
VV Smitshoek
|
- |
FC Lisse
|
- | ||||
SteDoCo
|
- |
IJsselmeervogels
|
- | ||||
Meerssen
|
- |
SC Genemuiden
|
- | ||||
sv Poortugaal
|
- |
ONS Sneek
|
- | ||||
TEC
|
- |
SV Urk
|
- | ||||
Vandaag 20:30
|
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Laar
|
- | |||
Morgen 20:00
|
ADO '20
|
- |
DAW Schaijk
|
- | |||
ASWH
|
- |
SVBO
|
- | ||||
Capelle
|
- |
HSC '21
|
- | ||||
EVV
|
- |
Zwaluw VFC
|
- | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
RKAVV
|
- | ||||
FC Winterswijk
|
- |
Blauw Wit '34
|
- | ||||
Gemert
|
- |
Excelsior'31
|
- | ||||
VV Heerjansdam
|
- |
Blauw Geel '38
|
- | ||||
Hollandia
|
- |
UDI'19/CSU
|
- | ||||
Juliana '31
|
- |
Geldrop
|
- | ||||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
- | ||||
RKVV DEM
|
- |
Ajax (amateurs)
|
- | ||||
S.V. TOGB
|
- |
Noordwijk
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
Azerbeidzjan
(1)
|
- |
Zweden
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Portugal
(1)
|
- |
Kroatië
(1)
|
- | |||
Schotland
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
- | ||||
Servië
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
- | ||||
Denemarken
(4)
|
- |
Zwitserland
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Estland
(1)
|
- |
Slowakije
(1)
|
- | |||
Noord Ierland
(3)
|
- |
Luxemburg
(3)
|
- | ||||
Wit Rusland
(3)
|
- |
Bulgarije
(3)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
San Marino
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 16:00
|
Kazachstan
(3)
|
- |
Noorwegen
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:00
|
Litouwen
(2)
|
- |
Cyprus
(2)
|
- | |||
Eerste Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
De Graafschap
|
- |
FC Eindhoven
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Frankrijk
(2)
|
- |
Italië
(2)
|
- | |||
België
(2)
|
- |
Israël
(2)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Slovenië
(3)
|
- |
Oostenrijk
(3)
|
- | |||
Wales
(4)
|
- |
Turkije
(4)
|
- | ||||
IJsland
(4)
|
- |
Montenegro
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Kosovo
(2)
|
- |
Roemenië
(2)
|
- | |||
za 15:00
|
Faröer Eilanden
(4)
|
- |
Noord Macedonië
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Georgië
(1)
|
- |
Tsjechië
(1)
|
- | |||
Ierland
(2)
|
- |
Engeland
(2)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Armenië
(4)
|
- |
Letland
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Moldavië
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Nederland
(3)
|
- |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
- | |||
Duitsland
(3)
|
- |
Hongarije
(3)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Oekraïne
(1)
|
- |
Albanië
(1)
|
- | |||
Griekenland
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
- | ||||
Eerste Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Telstar
|
- |
MVV
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Luxemburg
(3)
|
- |
Wit Rusland
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Denemarken
(4)
|
- |
Servië
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Slowakije
(1)
|
- |
Azerbeidzjan
(1)
|
- | |||
Bulgarije
(3)
|
- |
Noord Ierland
(3)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Gibraltar
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Kroatië
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
- | |||
Portugal
(1)
|
- |
Schotland
(1)
|
- | ||||
Zwitserland
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Zweden
(1)
|
- |
Estland
(1)
|
- |