Voorspellingen Team Ita Ola
Ben jij Team Ita Ola? Log hier in om te voorspellen!
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gisteren 18:30
|
Cagliari
|
1 - 1 |
Como 1907
|
- | |||
Gisteren 20:45
|
Hellas Verona
|
0 - 3 |
Juventus
|
- | |||
Ronde totaal: 30 (395e) | |||||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Galatasaray
|
- |
BSC Young Boys
|
||||
RB Salzburg
|
- |
Dinamo Kiev
|
|||||
Sparta Praag
|
- |
Malmö FF
|
|||||
Morgen 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
||||
Morgen 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
||||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
|||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
||||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
|||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
|||||
do 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
||||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
|||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
|||||
do 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
||||
do 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
||||
do 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
||||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
|||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
|||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
|||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:30
|
Venezia FC
|
- |
Torino
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Internazionale
|
- |
Atalanta
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Bologna
|
- |
Empoli
|
||||
Lecce
|
- |
Cagliari
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
||||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Lazio Roma
|
- |
AC Milan
|
||||
Napoli
|
- |
Parma
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
||||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
||||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
- |
Ajax
|
||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
|||||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
Serie A 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
AC Monza
|
||||
Genoa
|
- |
Hellas Verona
|
|||||
zo 20:45
|
Juventus
|
- |
AS Roma
|
||||
Udinese
|
- |
Como 1907
|