Voorspellingen Jaxie nummer 1
Ben jij Jaxie nummer 1? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gisteren 12:10
|
Australië
(C)
|
0 - 1 |
Bahrein
(C)
|
- | |||
Gisteren 12:35
|
Japan
(C)
|
7 - 0 |
China
(C)
|
- | |||
Gisteren 13:00
|
Zuid-Korea
(B)
|
0 - 0 |
Palestina
(B)
|
- | |||
Gisteren 16:00
|
Oezbekistan
(A)
|
1 - 0 |
Noord-Korea
(A)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 18:00
|
Azerbeidzjan
(1)
|
1 - 3 |
Zweden
(1)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 18:00
|
Iran
(A)
|
1 - 0 |
Kirgizië
(A)
|
- | |||
Qatar
(A)
|
1 - 3 |
VAE
(A)
|
- | ||||
Irak
(B)
|
1 - 0 |
Oman
(B)
|
- | ||||
Gisteren 20:00
|
Jordanië
(B)
|
1 - 1 |
Koeweit
(B)
|
- | |||
Saoedi-Arabië
(C)
|
1 - 1 |
Indonesië
(C)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
Portugal
(1)
|
2 - 1 |
Kroatië
(1)
|
- | |||
Schotland
(1)
|
2 - 3 |
Polen
(1)
|
- | ||||
Servië
(4)
|
0 - 0 |
Spanje
(4)
|
- | ||||
Denemarken
(4)
|
2 - 0 |
Zwitserland
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
Estland
(1)
|
0 - 1 |
Slowakije
(1)
|
- | |||
Noord Ierland
(3)
|
2 - 0 |
Luxemburg
(3)
|
- | ||||
Wit Rusland
(3)
|
0 - 0 |
Bulgarije
(3)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
San Marino
(1)
|
1 - 0 |
Liechtenstein
(1)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 22:00
|
Bolivia
|
4 - 0 |
Venezuela
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 00:00
|
Cook Eilanden
|
- |
Tonga
|
- | |||
Amerikaans Samoa
|
- |
Samoa
|
- | ||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 02:00
|
Argentinië
|
0 - 0
(live)
|
Chili
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 16:00
|
Kazachstan
(3)
|
- |
Noorwegen
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
Litouwen
(2)
|
- |
Cyprus
(2)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Frankrijk
(2)
|
- |
Italië
(2)
|
- | |||
België
(2)
|
- |
Israël
(2)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Slovenië
(3)
|
- |
Oostenrijk
(3)
|
- | |||
Wales
(4)
|
- |
Turkije
(4)
|
- | ||||
IJsland
(4)
|
- |
Montenegro
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Kosovo
(2)
|
- |
Roemenië
(2)
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 01:30
|
Uruguay
|
- |
Paraguay
|
- | |||
Morgen 03:00
|
Brazilië
|
- |
Ecuador
|
- | |||
Morgen 03:30
|
Peru
|
- |
Colombia
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:00
|
Faröer Eilanden
(4)
|
- |
Noord Macedonië
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Georgië
(1)
|
- |
Tsjechië
(1)
|
- | |||
Ierland
(2)
|
- |
Engeland
(2)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Armenië
(4)
|
- |
Letland
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Moldavië
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Nederland
(3)
|
- |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
- | |||
Duitsland
(3)
|
- |
Hongarije
(3)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Oekraïne
(1)
|
- |
Albanië
(1)
|
- | |||
Griekenland
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Luxemburg
(3)
|
- |
Wit Rusland
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Denemarken
(4)
|
- |
Servië
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Slowakije
(1)
|
- |
Azerbeidzjan
(1)
|
- | |||
Bulgarije
(3)
|
- |
Noord Ierland
(3)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Gibraltar
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Kroatië
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
- | |||
Portugal
(1)
|
- |
Schotland
(1)
|
- | ||||
Zwitserland
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Zweden
(1)
|
- |
Estland
(1)
|
- |