Predictions Fire Dragons United
Are you Fire Dragons United? Log in here to predict!
Eredivisie 5th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat 16:30
|
FC Twente
|
- |
PEC Zwolle
|
- | |||
PSV
|
- |
NEC Nijmegen
|
- | ||||
Sat 18:45
|
FC Groningen
|
- |
Feyenoord
|
- | |||
Sat 20:00
|
NAC Breda
|
- |
Fortuna Sittard
|
- | |||
Sat 21:00
|
AZ
|
- |
SC Heerenveen
|
- | |||
Sun 12:15
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Go Ahead Eagles
|
- | |||
Sun 14:30
|
Ajax
|
Postponed
-
|
FC Utrecht
|
- | |||
Willem II
|
- |
RKC Waalwijk
|
- | ||||
Sun 16:45
|
Heracles Almelo
|
- |
Almere City FC
|
- | |||
Derde Divisie A 5th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
TEC
|
- | |||
Sat 14:30
|
DOVO
|
- |
DVS '33
|
- | |||
Excelsior'31
|
- |
USV Hercules
|
- | ||||
Harkemase Boys
|
- |
IJsselmeervogels
|
- | ||||
SC Genemuiden
|
- |
SV Huizen
|
- | ||||
Sat 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
SV Urk
|
- | |||
Sat 15:00
|
Sparta Nijkerk
|
- |
HBC
|
- | |||
Sportlust '46
|
- |
Rohda Raalte
|
- | ||||
Sat 18:00
|
HSC '21
|
- |
vv Eemdijk
|
- | |||
Derde Divisie B 5th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VV Smitshoek
|
- | |||
Goes
|
- |
ASWH
|
- | ||||
HSV Hoek
|
- |
Kozakken Boys
|
- | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
OJC Rosmalen
|
- | ||||
SteDoCo
|
- |
Kloetinge
|
- | ||||
Sat 18:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
FC Rijnvogels
|
- | |||
Meerssen
|
- |
S.V. TOGB
|
- | ||||
Sun 14:00
|
Gemert
|
- |
VVSB
|
- | |||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
- | ||||
Nations League 2nd round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 18:00
|
Cyprus
(2)
|
0 - 4 |
Kosovo
(2)
|
1 - 2 | 5 | ||
Nations League 2nd round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 20:45
|
Israël
(2)
|
0 - 1
(live)
|
Italy
(2)
|
0 - 3 | 7 | ||
France
(2)
|
1 - 0
(live)
|
Belgium
(2)
|
2 - 1 | 5 | |||
Nations League 2nd round - League B |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 20:45
|
Norway
(3)
|
1 - 1
(live)
|
Austria
(3)
|
1 - 1 | 10 | ||
Slovenia
(3)
|
2 - 0
(live)
|
Kazakhstan
(3)
|
2 - 1 | 7 | |||
Montenegro
(4)
|
0 - 2
(live)
|
Wales
(4)
|
1 - 2 | 7 | |||
Turkey
(4)
|
1 - 1
(live)
|
Iceland
(4)
|
1 - 1 | 10 | |||
Nations League 2nd round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 20:45
|
Romania
(2)
|
1 - 1
(live)
|
Lithuania
(2)
|
2 - 0 | 0 | ||
Tomorrow 18:00
|
Latvia
(4)
|
- |
Faroe Islands
(4)
|
2 - 1 | |||
Nations League 2nd round - League A |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 20:45
|
Netherlands
(3)
|
- |
Germany
(3)
|
2 - 2 | |||
Hungary
(3)
|
- |
Bosnia and Herzegovina
(3)
|
3 - 2 | ||||
Nations League 2nd round - League B |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 20:45
|
Czech Republic
(1)
|
- |
Ukraine
(1)
|
1 - 2 | |||
Albania
(1)
|
- |
Georgia
(1)
|
1 - 1 | ||||
England
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
2 - 0 | ||||
Ireland
(2)
|
- |
Greece
(2)
|
0 - 1 | ||||
Nations League 2nd round - League C |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 20:45
|
North Macedonia
(4)
|
- |
Armenia
(4)
|
2 - 1 | |||
Nations League 2nd round - League D |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 20:45
|
Andorra
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
0 - 0 | |||
Round total: 51 (15th) | |||||||
Premier League 4th round |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Sat 13:30
|
Southampton FC
|
- |
Manchester United
|
- | |||
Sat 16:00
|
Brighton & Hove Albion
|
- |
Ipswich Town
|
- | |||
Crystal Palace
|
- |
Leicester City
|
- | ||||
Fulham
|
- |
West Ham United
|
- | ||||
Liverpool
|
- |
Nottingham Forest
|
- | ||||
Manchester City
|
- |
Brentford
|
- | ||||
Sat 18:30
|
Aston Villa
|
- |
Everton
|
- | |||
Sat 21:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Chelsea
|
- | |||
Sun 15:00
|
Tottenham Hotspur
|
- |
Arsenal
|
- | |||
Sun 17:30
|
Wolverhampton W
|
- |
Newcastle United
|
- | |||
World Cup Qualifiers 2026 12e ronde - Oceanië |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Today 00:00
|
Tonga
|
1 - 1 |
Samoa
|
- | |||
World Cup Qualifiers 2026 12e ronde - Asia |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 14:00
|
North Korea
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
1 - 2 | |||
Indonesia
(C)
|
- |
Australia
(C)
|
0 - 2 | ||||
China
(C)
|
- |
Saudi Arabia
(C)
|
1 - 3 | ||||
Tomorrow 16:00
|
Kyrgyzstan
(A)
|
- |
Uzbekistan
(A)
|
0 - 2 | |||
Oman
(B)
|
- |
Korea Republic
(B)
|
1 - 2 | ||||
Palestine
(B)
|
- |
Jordan
(B)
|
1 - 3 | ||||
Tomorrow 18:00
|
UAE
(A)
|
- |
Iran
(A)
|
1 - 1 | |||
Bahrain
(C)
|
- |
Japan
(C)
|
1 - 3 | ||||
Tomorrow 20:00
|
Kuwait
(B)
|
- |
Iraq
(B)
|
0 - 2 | |||
World Cup Qualifiers 2026 12e ronde - South America |
|||||||
Date | Home team | Away team | Prediction | Points | |||
Tomorrow 22:30
|
Colombia
|
- |
Argentina
|
1 - 1 | |||
Tomorrow 23:00
|
Chile
|
- |
Bolivia
|
2 - 1 | |||
Ecuador
|
- |
Peru
|
2 - 0 | ||||
Wed 00:00
|
Venezuela
|
- |
Uruguay
|
1 - 2 | |||
Wed 02:30
|
Paraguay
|
- |
Brazil
|
1 - 3 |