Voorspellingen United chicken wings
Ben jij United chicken wings? Log hier in om te voorspellen!
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
||||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
||||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
||||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
||||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
|||||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 1 | 5 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
1 - 0 | 5 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
Vandaag 21:00
|
BSC Young Boys
|
- |
Galatasaray
|
||||
Dinamo Kiev
|
- |
RB Salzburg
|
|||||
FC Midtjylland
|
- |
Slovan Bratislava
|
|||||
Malmö FF
|
- |
Sparta Praag
|
|||||
Ronde totaal: 17 (1.894e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Molde FK
|
- |
IF Elfsborg
|
||||
FK RFS
|
- |
APOEL Nicosia FC
|
|||||
LASK Linz
|
- |
FCSB
|
|||||
Viktoria Plzen
|
- |
Heart of Midlothian
|
|||||
Morgen 19:30
|
PAOK Saloniki
|
- |
Shamrock Rovers
|
||||
Morgen 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
- |
FC Petrocub
|
||||
Maccabi Tel Aviv
|
- |
TSC Backa Topola
|
|||||
Morgen 20:30
|
FC Lugano
|
- |
Besiktas
|
||||
Morgen 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
||||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
|||||
Morgen 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
||||
Morgen 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
||||
Premier League 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:00
|
Leicester City
|
1 - 1 |
Tottenham Hotspur
|
0 - 1 | 2 | ||
Ronde totaal: 46 (1.280e) | |||||||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Brighton & Hove Albion
|
- |
Manchester United
|
||||
za 16:00
|
Crystal Palace
|
- |
West Ham United
|
||||
Fulham
|
- |
Leicester City
|
|||||
Manchester City
|
- |
Ipswich Town
|
|||||
Southampton FC
|
- |
Nottingham Forest
|
|||||
Tottenham Hotspur
|
- |
Everton
|
|||||
za 18:30
|
Aston Villa
|
- |
Arsenal
|
||||
zo 15:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Newcastle United
|
||||
Wolverhampton W
|
- |
Chelsea
|
|||||
zo 17:30
|
Liverpool
|
- |
Brentford
|