Voorspellingen Levi v/d r
Ben jij Levi v/d r? Log hier in om te voorspellen!
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
1 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 32 (811e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 18:00
|
FC Noah
|
3 - 0 |
MFK Ruzomberok
|
- | |||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
- | |||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
- | ||||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
- | ||||
Ronde totaal: 11 (4.393e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 18:45
|
Vitória SC
|
3 - 0 |
HŠK Zrinjski
|
1 - 3 | 0 | ||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
2 - 2 | 2 | ||
Colley | Ziyech | ||||||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
0 - 1 | 7 | |||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
1 - 0 | 2 | |||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 11 (4.393e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
FC Pjoenik Jerevan
|
1 - 0 |
NK Celje
|
0 - 0 | 2 | ||
FK Mlada Boleslav
|
2 - 2 |
Paksi SE
|
2 - 1 | 2 | |||
Legia Warschau
|
2 - 0 |
FC Drita
|
3 - 1 | 5 | |||
Vandaag 18:30
|
FK Panevèžys
|
0 - 2
(live)
|
The New Saints FC
|
0 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Molde FK
|
0 - 1
(live)
|
IF Elfsborg
|
2 - 1 | 2 | ||
FK RFS
|
2 - 1
(live)
|
APOEL Nicosia FC
|
0 - 2 | 0 | |||
LASK Linz
|
1 - 1
(live)
|
FCSB
|
1 - 2 | 2 | |||
Viktoria Plzen
|
0 - 0
(live)
|
Heart of Midlothian
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
BK Häcken
|
1 - 1
(live)
|
1.FC Heidenheim
|
0 - 3 | 0 | ||
Geen score | Breunig | ||||||
Djurgårdens IF
|
0 - 0
(live)
|
NK Maribor
|
2 - 0 | 2 | |||
FC Kopenhagen
|
0 - 0
(live)
|
Kilmarnock
|
3 - 1 | 0 | |||
Omonia Nicosia
|
4 - 0
(live)
|
Zira FK
|
1 - 1 | 0 | |||
SK Brann
|
1 - 0
(live)
|
FC Astana
|
0 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:30
|
PAOK Saloniki
|
0 - 0
(live)
|
Shamrock Rovers
|
2 - 0 | 2 | ||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:30
|
CFR Cluj
|
1 - 0
(live)
|
Pafos FC
|
3 - 1 | 5 | ||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
0 - 0
(live)
|
FC Petrocub
|
2 - 0 | 2 | ||
Maccabi Tel Aviv
|
0 - 0
(live)
|
TSC Backa Topola
|
2 - 1 | 0 | |||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
Fiorentina
|
0 - 2
(live)
|
Puskás Akadémia
|
6 - 2 | 2 | ||
HNK Rijeka
|
0 - 0
(live)
|
Olimpija Ljubljana
|
2 - 0 | 2 | |||
Kryvbas Kryvy Rih
|
0 - 1
(live)
|
Real Betis
|
1 - 3 | 5 | |||
Vikingur Reykjavik
|
0 - 0
(live)
|
FC Santa Coloma
|
0 - 0 | 10 | |||
Vandaag 20:15
|
FK Partizan
|
0 - 0
(live)
|
KAA Gent
|
1 - 3 | 0 | ||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:30
|
FC Lugano
|
- |
Besiktas
|
||||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:30
|
Wisla Krakow
|
- |
Cercle Brugge
|
||||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Dinamo Minsk
|
- |
RSC Anderlecht
|
||||
Jagiellonia Bialystok
|
- |
Ajax
|
|||||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
KÍ Klaksvík
|
- |
HJK Helsinki
|
||||
Saint Patricks Athletic
|
- |
Istanbul Basaksehir
|
|||||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Ferencvaros
|
- |
FK Borac Banja Luka
|
||||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Lincoln Red Imps
|
- |
Larne FC
|
||||
Chelsea
|
- |
Servette FC
|
|||||
FC Sankt Gallen
|
- |
Trabzonspor
|
|||||
RC Lens
|
- |
Panathinaikos
|
|||||
Ronde totaal: 42 (1.175e) | |||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Sporting Braga
|
- |
Rapid Wien
|
||||
Ronde totaal: 8 (1.296e) | |||||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
||||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
|||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
|||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
|||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
SC Genemuiden
|
||||
SV Huizen
|
- |
DOVO
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
VV Smitshoek
|
- |
OJC Rosmalen
|
||||
SteDoCo
|
- |
HSV Hoek
|
|||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
ACV
|
- |
Kon. HFC
|
||||
Excelsior Maassluis
|
- |
Barendrecht
|
|||||
GVVV
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
|||||
HHC Hardenberg
|
- |
Spakenburg
|
|||||
Jong Almere City
|
- |
Scheveningen
|
|||||
Noordwijk
|
Uitgesteld
-
|
Quick Boys
|
|||||
RKAV Volendam
|
- |
Jong Sparta
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
Harkemase Boys
|
||||
za 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Sportlust '46
|
||||
SV Urk
|
- |
HBC
|
|||||
Rohda Raalte
|
- |
DVS '33
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
ASWH
|
- |
Gemert
|
||||
Kloetinge
|
- |
FC Rijnvogels
|
|||||
Kozakken Boys
|
- |
FC Lisse
|
|||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
USV Hercules
|
- |
Sparta Nijkerk
|
||||
TEC
|
- |
Excelsior'31
|
|||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:30
|
Katwijk
|
- |
AFC
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
UNA
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
||||
VVSB
|
- |
Blauw Geel '38
|
|||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
||||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
||||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
HSC '21
|
||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
||||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
|||||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Goes
|
- |
Meerssen
|
||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
De Treffers
|
- |
ADO '20
|
||||
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|