Voorspellingen Taalwonder14
Ben jij Taalwonder14? Log hier in om te voorspellen!
KNVB Beker 1e ronde - Kwalificatie 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Morgen 20:00
|
Achilles Veen
|
- |
Harkemase Boys
|
||||
DOVO
|
- |
Scheveningen
|
|||||
DVS '33
|
- |
OJC Rosmalen
|
|||||
Elinkwijk
|
- |
d'Olde Veste'54
|
|||||
FC De Bilt
|
- |
vv Eemdijk
|
|||||
FC Rijnvogels
|
- |
Forum Sport
|
|||||
Goes
|
- |
USV Hercules
|
|||||
HBC
|
- |
Kolping Boys
|
|||||
HSV Hoek
|
- |
SDC Putten
|
|||||
SV Huizen
|
- |
Excelsior Maassluis
|
|||||
Kloetinge
|
- |
Quick '20
|
|||||
Kozakken Boys
|
- |
VVSB
|
|||||
Rohda Raalte
|
- |
Sportlust '46
|
|||||
VV Smitshoek
|
- |
FC Lisse
|
|||||
SteDoCo
|
- |
IJsselmeervogels
|
|||||
Meerssen
|
- |
SC Genemuiden
|
|||||
sv Poortugaal
|
- |
ONS Sneek
|
|||||
TEC
|
- |
SV Urk
|
|||||
Morgen 20:30
|
Sparta Nijkerk
|
- |
SV Laar
|
||||
wo 20:00
|
ADO '20
|
- |
DAW Schaijk
|
||||
ASWH
|
- |
SVBO
|
|||||
Capelle
|
- |
HSC '21
|
|||||
EVV
|
- |
Zwaluw VFC
|
|||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
RKAVV
|
|||||
FC Winterswijk
|
- |
Blauw Wit '34
|
|||||
Gemert
|
- |
Excelsior'31
|
|||||
VV Heerjansdam
|
- |
Blauw Geel '38
|
|||||
Hollandia
|
- |
UDI'19/CSU
|
|||||
Juliana '31
|
- |
Geldrop
|
|||||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
|||||
RKVV DEM
|
- |
Ajax (amateurs)
|
|||||
S.V. TOGB
|
- |
Noordwijk
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 12:10
|
Australië
(C)
|
- |
Bahrein
(C)
|
||||
do 12:35
|
Japan
(C)
|
- |
China
(C)
|
||||
do 13:00
|
Zuid-Korea
(B)
|
- |
Palestina
(B)
|
||||
do 16:00
|
Oezbekistan
(A)
|
- |
Noord-Korea
(A)
|
||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
Azerbeidzjan
(1)
|
- |
Zweden
(1)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 18:00
|
Iran
(A)
|
- |
Kirgizië
(A)
|
||||
Qatar
(A)
|
- |
VAE
(A)
|
|||||
Irak
(B)
|
- |
Oman
(B)
|
|||||
do 20:00
|
Jordanië
(B)
|
- |
Koeweit
(B)
|
||||
Saoedi-Arabië
(C)
|
- |
Indonesië
(C)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Portugal
(1)
|
- |
Kroatië
(1)
|
||||
Schotland
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
|||||
Servië
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
|||||
Denemarken
(4)
|
- |
Zwitserland
(4)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Estland
(1)
|
- |
Slowakije
(1)
|
||||
Noord Ierland
(3)
|
- |
Luxemburg
(3)
|
|||||
Wit Rusland
(3)
|
- |
Bulgarije
(3)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
San Marino
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 22:00
|
Bolivia
|
- |
Venezuela
|
||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 00:00
|
Cook Eilanden
|
- |
Tonga
|
||||
Amerikaans Samoa
|
- |
Samoa
|
|||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 02:00
|
Argentinië
|
- |
Chili
|
||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 16:00
|
Kazachstan
(3)
|
- |
Noorwegen
(3)
|
||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:00
|
Litouwen
(2)
|
- |
Cyprus
(2)
|
||||
Eerste Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
De Graafschap
|
- |
FC Eindhoven
|
||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Frankrijk
(2)
|
- |
Italië
(2)
|
||||
België
(2)
|
- |
Israël
(2)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Slovenië
(3)
|
- |
Oostenrijk
(3)
|
||||
Wales
(4)
|
- |
Turkije
(4)
|
|||||
IJsland
(4)
|
- |
Montenegro
(4)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Kosovo
(2)
|
- |
Roemenië
(2)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 11e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 01:30
|
Uruguay
|
- |
Paraguay
|
||||
za 03:00
|
Brazilië
|
- |
Ecuador
|
||||
za 03:30
|
Peru
|
- |
Colombia
|
||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Faröer Eilanden
(4)
|
- |
Noord Macedonië
(4)
|
||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Georgië
(1)
|
- |
Tsjechië
(1)
|
||||
Ierland
(2)
|
- |
Engeland
(2)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Armenië
(4)
|
- |
Letland
(4)
|
||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Moldavië
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Nederland
(3)
|
- |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
||||
Duitsland
(3)
|
- |
Hongarije
(3)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Oekraïne
(1)
|
- |
Albanië
(1)
|
||||
Griekenland
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
|||||
Eerste Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Telstar
|
- |
MVV
|
||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Luxemburg
(3)
|
- |
Wit Rusland
(3)
|
||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Denemarken
(4)
|
- |
Servië
(4)
|
||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Slowakije
(1)
|
- |
Azerbeidzjan
(1)
|
||||
Bulgarije
(3)
|
- |
Noord Ierland
(3)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Gibraltar
(1)
|
- |
Liechtenstein
(1)
|
||||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Kroatië
(1)
|
- |
Polen
(1)
|
||||
Portugal
(1)
|
- |
Schotland
(1)
|
|||||
Zwitserland
(4)
|
- |
Spanje
(4)
|
|||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Zweden
(1)
|
- |
Estland
(1)
|